Palety do celej Európy.

Palety

Výroba

Spoločnosť Drevopal s.r.o. vyrába palety dlhodobo, prevažne zo suchého reziva, vlastníme 6 sušiacich komôr, z ktorých 3 najväčšie sú certifikované pre vykonávanie tepelného ošetrenia IPPC podľa ISPM FAO 15/2002. Celková kapacita týchto úradne uznaných komôr je viac ako 31 500 m3 tepelne ošetreného reziva ročne, čo je približne množstvo na výrobu 680 000 kusov paliet. Takéto palety je možné bez problémov vyvážať aj mimo štátov EÚ a taktiež používať v potravinárskom a farmaceutickom priemysle a podobne.

Výroba paliet bola u nás v priebehu posledných rokov neustále modernizovaná a areál firmy ako aj strojný park sa rozvíja čo je možné prezrieť vo fotogalérii.

Vyrobené palety sú až do ich expedície skladované v novovybudovanom sklade s kapacitou 50 000 paliet a 5 nakladacími rampami.

 

 

Oprava a výkup

Spoločnosť realizuje i opravu poškodených paliet, na čo vlastníme všetky potrebné oprávnenia a možnosť odkúpenia paliet neopraviteľných. V prípade záujmu vieme ponúknuť kompletný paletový servis

 

 

Doprava

Dopravu paliet k našim odberateľom zabezpečujeme prevažne zmluvnou kamiónovou prepravou, zabezpečenou pomocou našich dlhoročných partnerov. Keď to podmienky vykládky u odberateľa umožňujú a je to z ekonomického hľadiska výhodné zabezpečujeme aj prepravu po železnici, za týmto účelom vlastníme vlastnú nakladaciu rampu.

Kontaktujte nás

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia